weHaveMoreContent
Монета за донат для ЗСУ
з 24 серпня 2022 до 2 вересня 2022
Акція завершена.
На честь Дня Незалежності України разом із НБУ розігруємо ексклюзивні монети «Ой у лузі червона калина».

Монети власноруч підписані Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним та Головою НБУ Кирилом Шевченком і будуть розіграні серед тих, хто з 24 серпня до 2 вересня здійснить у Приват24, касі або терміналі ПриватБанку платежі на підтримку ЗСУ.

Дивіться пряму трансляцію оголошення результатів благодійного збору «Монета за донат для ЗСУ» 5 вересня об 11:00 за посиланням
Вітаємо переможців!
Монета зі срібла

Щоб взяти участь у розіграші монети зі срібла, потрібно переказати щонайменше 1000 гривень на одержувача «Монета за донат для ЗСУ (срібло)» в Приват24, касі, терміналі або за QR-кодом.

За кожен донат на суму 1000 грн учасник отримує один запис у таблиці результатів, з якої ми оберемо переможця.

Більше записів у таблицю результатів – більше шансів на перемогу!

Задонатити

Монета з нейзильберу

Щоб взяти участь у розіграші монети з нейзильберу, потрібно переказати щонайменше 100 гривень на одержувача «Монета за донат для ЗСУ (нейзильбер)» у Приват24, касі, терміналі або за QR-кодом.

За кожен донат на суму 100 грн учасник отримує один запис у таблиці результатів, з якої ми оберемо переможця.

Більше записів у таблицю результатів – більше шансів на перемогу!

Задонатити

Поширені запитання

В акції можуть брати участь усі люди, які виконають умови. Потрібно здійснити платіж на суму, кратну 1000 або 100 грн (для срібної і нейзильберової монети відповідно) в Приват24, касі або терміналі самообслуговування ПриватБанку.

Розігруються ексклюзивні монети «Ой у лузі червона калина» зі срібла (5 шт.) та нейзильберу (5 шт.), підписані Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним та Головою НБУ Кирилом Шевченком.

Одну монету гарантовано отримає учасник, який перерахує найбільший донат: срібну – за срібним QR-кодом; з нейзильберу – за нейзильберовим QR-кодом.
У разі, якщо буде кілька однакових найбільших сум, переможну монету буде розіграно між цими учасниками.

Результати акції та її переможців буде оголошено 5 вересня 2022 року.
Отримання призів буде узгоджено з кожним переможцем індивідуально.

Так, не клієнти банку також беруть участь в акції. Але для участі таким клієнтам потрібно зазначити в платежі свій контактний номер телефону для того, щоб під час розіграшу ми могли ідентифікувати учасника і зв’язатися з ним у разі виграшу.

В акції беруть участь готівкові та безготівкові платежі, здійснені через Приват24, касу, термінал самообслуговування ПриватБанку або за посиланнями, зазначеними на офіційній сторінці акції.

У меню платежів достатньо зазначити назву відповідного рахунку: «Монета за донат для ЗСУ (срібло)» або «Монета за донат для ЗСУ (нейзильбер)».
У результатах пошуку з’явиться потрібний вам одержувач. Вам потрібно тільки зазначити суму, вибрати картку/внести готівку та підтвердити платіж.

На жаль, платежі від неідентифікованих клієнтів неможливо співвіднести з реальною людиною. Тому під час здійснення платежу обов’язково зазначте свій номер телефону, щоб ми змогли з вами зв’язатися в разі виграшу.

1. Увійдіть у Приват24 або мобільний додаток Приват24.
2. Відкрийте меню «Платежі» → «Допомога армії».
3. Виберіть у списку одержувачів «Монета за донат для ЗСУ (срібло)» або «Монета за донат для ЗСУ (нейзильбер)».
4. Зазначте суму платежу (для срібного рахунку – кратну 1000 грн, для нейзильберового – кратну 100 грн).
5. Виберіть картку для списання.
6. Натисніть кнопку «Сплатити».

1. Зверніться до відділення ПриватБанку.
2. Пройдіть авторизацію за допомогою номера телефону (фінансового чи будь-якого іншого).
3. Повідомте касиру назву рахунку, на який хочете внести кошти для участі в акції: «Монета за донат для ЗСУ (срібло)» або «Монета за донат для ЗСУ (нейзильбер)».
4. Виберіть суму вашого платежу (для срібного рахунку – кратну 1000 грн, для нейзильберового – кратну 100 грн).
5. Внесіть кошти готівкою або з картки.

1. Авторизуйтеся в терміналі будь-яким зручним способом (за допомогою телефона, картки або QR-коду).
2. Виберіть меню «Платежі».
3. Зі списку виберіть потрібного одержувача: «Монета за донат для ЗСУ (срібло)» або «Монета за донат для ЗСУ (нейзильбер)».
4. Зазначте суму платежу (для срібного рахунку – кратну 1000 грн, для нейзильберового – кратну 100 грн).
5. Внесіть кошти (карткою або готівкою).
6. Підтвердьте платіж.

Платежі за умовами акції не тарифікуються.

Один пакет участі становить сума 1000/100 грн для срібного та нейзильберового рахунку відповідно. Всі інші суми зараховуються на рахунки й надсилатимуться на допомогу ЗСУ, але не братимуть участі в розіграші.

Так, внески сумуються в межах одного рахунку і враховуються для участі в розіграші.
Наприклад, якщо клієнт вніс 1500 грн 24 серпня на срібний рахунок, а 28 серпня вніс ще 500 грн на срібний рахунок, то клієнт матиме два шанси на виграш срібної монети (загальна сума його внеску становитиме 2000 грн). Але якщо 24 серпня клієнт вніс 1000 грн на срібний рахунок, а 28 серпня – 1000 грн на нейзильберовий рахунок, то клієнт матиме один шанс на виграш срібної монети і десять шансів на виграш нейзильберової монети.

Клієнт ПриватБанку може ознайомитися з цією інформацією в архіві платежів у Приват24 чи терміналі самообслуговування. Не клієнт банку може перевірити цю інформацію у квитанції, отриманій після платежу.
Сума пожертв щодня оновлюється на сайті НБУ, присвяченому акції.
Офіційні правила акції