weHaveMoreContent
Відчуйте переваги нової картки Visa Platinum Business
з 15 червня 2024 до 15 серпня 2024
Відкрийте Visa Platinum Business та виграйте електросамокат Segway Ninebot
Кількість учасників 4 262 осіб
Хто може взяти участь в акції?
Клієнти ПриватБанку, які мають преміальну картку Visa Platinum Business.
Як стати учасником акції?
Зареєструйтеся на сторінці акції, відкрийте преміальну картку Visa Platinum Business та оплачуйте нею покупки протягом місяця на загальну суму від 20 000 грн.
Яка винагорода чекає на переможців?
Заохочення № 1: безкоштовне обслуговування картки Visa Platinum Business протягом 2 місяців – гарантовано кожному учаснику, який відкрив картку.
Заохочення № 2: передплата на 6 місяців на електронну версію журналу NV (https://nv.ua) (усього 50 шт.) – гарантовано першим 25 учасникам кожного з обох етапів акції, які відкрили картку.
Заохочення № 3: електросамокат Segway Ninebot (усього 6 шт.) – буде розіграно серед учасників, які розрахуються карткою Visa Business на загальну суму від 20 000 грн.
Поширені запитання
Так. Підтвердити участь в акції можна:
- за пропозицією, що надійшла в Приват24 або на e-mail;
- на сторінці акції.
Власники преміальної картки Visa Platinum Business.
Зареєструйтеся на сторінці акції, відкрийте преміальну картку Visa Platinum Business та оплачуйте нею покупки протягом місяця на загальну суму від 20 000 грн.
Корпоративна картка Platinum та картка «Ключ до рахунку» Platinum платіжної системи Visa. Назву можна подивитися на самій картці у верхньому лівому куті або в Приват24.
Преміальна бізнес-картка платіжної системи Visa, серед переваг якої:
- доступ у бізнес-зали аеропортів;
- знижки до 50% на таксі Bolt;
- швидка реєстрація в аеропортах;
- страхування подорожуючих (до 500 тис. дол. США);
- знижка 10% на оренду авто;
- lounge «Укрзалізниці» (м. Київ);
- Консьєрж-сервіс (цілодобова підтримка, що допомагає вирішити будь-які питання як особистого характеру, так і щодо бізнесу).
Розрахунки в магазинах та Інтернеті, а також безконтактні оплати через Google Pay та/або Apple Pay преміальною карткою Visa Platinum Business.
Digital картку Visa Platinum Business можна безкоштовно відкрити через «Приват24 для бізнесу». Для цього потрібно авторизуватися в системі, перейти в меню «Картки – Бізнес-картки – Додати картку», вибрати тип картки Digital Platinum, платіжну систему Visa та дотримуватися підказок на екрані. Картка з’явиться в гаманці протягом 5–10 хвилин. Ви можете відразу додати її до Apple Pay або Google Pay.
Кожен переможець отримає повідомлення. Списки переможців (разом із резервним списком) буде опубліковано на сторінці акції.
Акція діє з 15 червня до 15 серпня 2024 року.
1. З 00:01 15 червня до 23:59 14 липня 2024 року (включно) за київським часом.
2. З 00:01 15 липня до 23:59 15 серпня 2024 року (включно) за київським часом.
Так.
Ні.
Офіційні правила акції