weHaveMoreContent
7% кешбеку за купівлю квитків на транспорт та оплату таксі
з 7 вересня 2023 до 6 березня 2024
Акцію завершено.
Кількість учасників 1 036 осіб
Кому доступна послуга?
Кешбек доступний усім власникам преміальної гривневої картки Visa Infinite з пакета Premium MAX.
Як скористатися послугою?
Зареєструйтеся в акції та оплатіть гривневою карткою Visa Infinite з пакета Premium MAX послуги таксі або квитки на транспорт (літак, потяг, автобус).
Яку винагороду отримує клієнт?

Повернення 7% від суми купівлі квитків на транспорт (літак, потяг, автобус) й оплати таксі, але не більше ніж 500 грн за одну транзакцію та не більше ніж 2 000 грн на місяць на одного клієнта.

Зверніть увагу! Виплачені банком кошти можуть трактуватися як додаткові доходи для пенсіонерів або громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. Також особи, які перебувають на державній службі, не мають права отримувати додаткові доходи. Клієнт під час реєстрації дає згоду на отримання додаткового доходу та самостійно несе відповідальність за отримання кешбеку.

Поширені запитання

Щоб стати учасником акції, необхідно:
1) бути зареєстрованим на сайті newpromos.privatbank.ua;
2) купити квитки на транспорт (літак, потяг, автобус) або оплатити таксі з гривневої картки Visa Infinite з пакета Premium MAX.

Винагороди зараховуються щотижня.
На картку Visa Infinite Premium, з якої було здійснено купівлю квитків на транспорт.

Клієнт може накопичувати кешбек за картками Visa Signature та Infinite Premium, але його буде нараховано в межах одного ліміту.
Максимальна сума кешбеку за обома картками становить 2 000 грн до оподаткування (тому що максимальна сума нарахування за кожною з карток – 2 000 грн).

Клієнт може накопичувати кешбек за картками Infinite Premium та Infinite Private, але його буде нараховано в межах більшого ліміту.
Максимальна сума кешбеку за обома картками становить 3 000 грн до оподаткування (тому що максимальна сума нарахування за карткою Infinite Private – 3 000 грн).

Офіційні правила акції