weHaveMoreContent
Заправляйтеся на ОККО зі знижкою від ПриватБанку та Mastercard
з 1 серпня 2023 до 31 грудня 2023
Акцію завершено.
Хто може взяти участь в акції?
Клієнти ПриватБанку – власники карток Mastercard Business («Ключ до рахунку» та/або Корпоративної картки).
Як отримати знижку?
Оплачуйте покупки карткою Mastercard Business на загальну суму 5 тис. грн у період акції та гарантовано отримуйте знижку на 500 літрів палива – 2 грн на літр.
Яка винагорода чекає на учасників акції?
Промокод на знижку в розмірі 2 грн на кожний літр будь-якого пального АЗС мережі ОККО.
Поширені запитання
Ні.
Клієнти ПриватБанку – власники карток Mastercard Business («Ключ до рахунку» та/або Корпоративної картки).
Оплачуйте покупки карткою Mastercard Business на загальну суму 5 тис. грн у період акції та автоматично отримуйте знижку на 500 літрів палива ОККО – 2 грн на літр.
Розрахунки в торговельно-сервісних підприємствах та Інтернеті, а також безконтактні оплати через Google Pay та/або Apple Pay карткою Mastercard Business від ПриватБанку протягом періоду акції.
Учасники отримають знижку в розмірі 2 грн на кожний літр будь-якого пального АЗС мережі ОККО, але не більше ніж на 500 літрів пального.
Так.
Промокод зі знижкою буде надіслано протягом дня кожному учаснику, який виконав умови акції.
Промокод діє до 31 грудня 2023 року включно.
Знижка в розмірі 2 грн на кожний літр надається на 500 літрів палива від ОККО.

Під час купівлі пального на паливну картку у вебверсії «Приват24 для бізнесу» (меню «Картки» → «Паливні картки» → «Додати промокод») необхідно ввести промокод та натиснути «Застосувати». Після цього з'явиться строк його дії та лічильник на 500 літрів, які можна придбати зі знижкою 2 грн на кожний літр пального АЗС мережі ОККО.

Відкрийте безкоштовно Digital картку через «Приват24 для бізнесу» (меню «Картки» → «Бізнес-картки» → «Додати картку»). Нова картка Mastercard Business з’явиться в гаманці протягом 5–10 хвилин. Ви можете одразу додати її до Apple Pay або Google Pay.
Отримати паливну картку можна у відділенні ПриватБанку. Ознайомитися з графіком роботи відділень можна за посиланням: https://pb.ua/map
Паливну картку можна відкрити через «Приват24 для бізнесу» (меню «Картки» → «Бізнес-картки» → «Паливо»). Для цього потрібно вибрати склад, натиснути кнопку «Додати картку», ввести її номер і натиснути «Додати».

Купити паливо можна в «Приват24 для бізнесу» (меню «Платежі» → «Створити платіж»). Для цього у відкритому вікні потрібно зазначити кількість літрів напроти необхідного виду палива та вибрати рахунок для оплати.
Вартість розраховується автоматично. Паливо зараховується на склад, а потім розподіляється на паливну картку.

Ні.
Офіційні правила акції