weHaveMoreContent
Додаткова знижка 5% на ROZETKA
з 18 жовтня 2023 до 10 січня 2024
Акцію завершено.
Хто може брати участь в акції?

Клієнти з ІПН віком від 18 років, які мають картку Mastercard «Універсальна»/«Універсальна Gold», а також преміальні картки Platinum, World Black Edition, World Elite міжнародної платіжної системи Mastercard від ПриватБанку.

Як узяти участь в акції?

Протягом періоду акції замовляйте товари на сайті rozetka.com.ua або в додатку інтернет-магазину ROZETKA на загальну суму від 500 грн, вибравши окремий тип оплати “-5% знижки при оплаті від 500 грн карткою Mastercard Універсальна/Універсальна Gold від ПриватБанк”.

Яка винагорода чекає на учасників акції?
Знижка 5% на товар продавця ROZETKA зі спеціальною акційною позначкою.
Поширені запитання
Ні. Реєстрація не потрібна.
Ні. Учасник акції може отримати знижку необмежену кількість разів протягом строку дії акції.

1. Перейдіть на сайт або в додаток інтернет-магазину ROZETKA.
2. Виберіть товари продавця ROZETKA на загальну суму від 500 грн.
3. Під час оформлення замовлення виберіть «Оплатити зараз» і тип оплати “-5% знижки при оплаті від 500 грн карткою Mastercard Універсальна/Універсальна Gold від ПриватБанк”.
4. Виберіть зручний спосіб доставки.
5. Оплатіть замовлення карткою Mastercard «Універсальна»/«Універсальна Gold» або преміальною карткою Mastercard від ПриватБанку.

Ні. Знижка діє лише на товари продавця ROZETKA й тільки зі спеціальною акційною позначкою.

Просто здійсніть онлайн-оплату карткою «Універсальна»/«Універсальна Gold» Mastercard або преміальною карткою Mastercard від ПриватБанку, вибравши тип оплати “-5% знижки при оплаті від 500 грн карткою Mastercard Універсальна/Універсальна Gold від ПриватБанк”.

Картка «Універсальна»/«Універсальна Gold» Mastercard, а також преміальні картки Platinum, World Black Edition, World Elite міжнародної платіжної системи Mastercard від ПриватБанку.

Так.
Так.
Офіційні правила акції