weHaveMoreContent
Обслуговування бізнесу з пакетом Бізнес-Комфорт
з 29 листопада 2021 до 19 грудня 2021
Акцію завершено.
Хто бере участь в акції?

Юридичні особи та фізичні особи – підприємці, які не мають відкритого поточного рахунку в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» на початок старту акції*.
* Винятками є комунальні медичні установи, громадські та благодійні організації, для яких діють окремі тарифи.

Як стати учасником акції?

1. Зареєструватися в акції, обов’язково вказати юридичну особу або фізичну особу – підприємця, яка буде отримувати винагороду.
2. Відкрити поточний рахунок у гривні на сайті чи у відділенні банку та підключитися до тарифного плану «Бізнес Комфорт» до 31.03.2022.
Обмеження: один учасник може подати заявку не більше ніж на 5 пов’язаних суб’єктів господарювання юридичних осіб або фізичних осіб – підприємців.

Яка винагорода чекає на переможців?

- Безкоштовне відкриття поточного рахунку в національній валюті.
- Обслуговування рахунку згідно з умовами акції та підключення до тарифного пакета «Бізнес Комфорт» до 31 березня 2022 року включно за ціною тарифу «Бізнес Старт»
Детальніше за посиланням.

Унікальні послуги для бізнесу

Безкоштовне підписання документів у смартфоні без флешок і плагінів із підписом SmartID, КЕП, документообіг і звіти до державних органів, PrivatPay, платежі за QR-кодом.

Переваги державного банку
Участь у державних програмах «Доступні кредити 5-7-9%» та державних гарантіях, програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім», 5 програмах компенсацій для агросектора.
Поширені запитання
Усім клієнтам, які виконали умови, буде автоматично підключено акційний тариф.
На e-mail або в Приват24 надійде повідомлення про підключення до акційного тарифу.
Ні.
Офіційні правила акції