weHaveMoreContent
10% кешбеку за купівлю квитків на транспорт та оплату таксі
з 1 січня 2023 до 31 березня 2024
Акцію завершено.
Кількість учасників 1 786 осіб
Кому доступна послуга?
Кешбек доступний усім власникам преміальної гривневої картки Visa Infinite із пакета Private Banking.
Як скористатися послугою?

Зареєструйтеся на сайті newpromos.pb.ua та оплатіть гривневою карткою Visa Infinite із пакета Private Banking послуги таксі або квитки на транспорт (літак, потяг, автобус).

Яку винагороду отримує клієнт?
Повернення 10% від суми купівлі квитків на транспорт (літак, потяг, автобус) й оплати таксі, але не більше ніж 500 грн за одну транзакцію та не більше ніж 3 000 грн на місяць на одного клієнта.
Поширені запитання

1) бути зареєстрованим на сайті newpromos.pb.ua;
2) купити квитки на транспорт (літак, потяг, автобус) або оплатити таксі з гривневої картки Visa Infinite із пакета Private Banking.

Повернення 10% від суми купівлі квитків на транспорт (літак, потяг, автобус) й оплати таксі, але не більше ніж 500 грн за одну транзакцію та не більше ніж 3 000 грн на місяць на одного клієнта.

Зверніть увагу! Виплачені банком кошти можуть трактуватися як додаткові доходи для пенсіонерів або громадян, які перебувають на обліку в Центрі зайнятості. Також особи, які перебувають на державній службі, не мають права отримувати додаткові доходи.
Клієнт під час реєстрації надає згоду на отримання додаткового доходу та самостійно несе відповідальність за отримання кешбеку.
Винагороди зараховуються щотижня.
Ні, дана пропозиція доступна тільки клієнтам-власникам картки Visa Infinite з пакету Private Banking.
На картку Visa Infinite, з якої було здійснено купівлю квитків на транспорт.
Клієнт може накопичувати кешбек за картками Visa Signature та Infinite Private, водночас кешбек йому буде нараховано в межах більшого ліміту. Максимальна сума кешбеку за обома картками Visa Signature та Infinite Private становить 3000 грн до оподаткування (максимальна сума нарахування за карткою Infinite Private – 3000 грн).
Офіційні правила акції